Plan
-
Plan | Vegan Plan
Regular price $130.00 USDRegular priceUnit price / per -
Plan | Keto Plan
Regular price $130.00 USDRegular priceUnit price / per -
Plan | Daily Lunch Plan – 1 Meal
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / per -
Plan | Weight Loss Plan – 3 Meals Daily
Regular price $130.00 USDRegular priceUnit price / per
Bowls
-
Bowls | Steak Bowl
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price / per -
Bowls | Salmon or Shrimp Bowl
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price / per -
Bowls | Chicken & Chicharrón Bowl
Regular price $12.50 USDRegular priceUnit price / per
Wraps
-
Wraps | Tuna Wrap with Vegetables
Regular price $12.80 USDRegular priceUnit price / per -
Wraps | Chicken Wrap with Vegetables
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / per -
Wraps | Shrimp Wrap with Vegetables
Regular price $12.95 USDRegular priceUnit price / per -
Wraps | Beef Wrap with Vegetables
Regular price $12.95 USDRegular priceUnit price / per
Quesadillas
-
Quesadilla | Chicken
Regular price $11.50 USDRegular priceUnit price / per -
Quesadilla | Cheese
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per
Sandwich
-
Sandwich | Chicken Club Sandwich
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sandwich | Ham & Fresh Mozzarella Cheese Sandwich
Regular price $9.95 USDRegular priceUnit price / per
Salad
-
Salad | Build Your Own Salad
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per -
Salad | Mediterranean Salad
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / per -
Salad | Greek Salad
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price / per -
Salad | Spring Salad
Regular price $12.95 USDRegular priceUnit price / per
Eggs
-
Eggs | Mozzarella Cheese Omelet with Bacon
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Eggs | Fried Eggs with Bacon and Toast
Regular price $11.80 USDRegular priceUnit price / per
Rice and Potatos
-
Potato | Sweet Potato
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per -
Potato | French Fries
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per -
Rice | White Rice
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per
Dessert
-
Dessert | Brownie
Regular price $5.75 USDRegular priceUnit price / per -
Dessert | Energy Bars
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price / per -
Dessert | Almond Cookies
Regular price $4.75 USDRegular priceUnit price / per -
Dessert | Vanilla Cake
Regular price $5.75 USDRegular priceUnit price / per
Sauce
-
Sauce | Our Famous Homemade Mayonnaise
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sauce | Rosemary Dressing
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sauce | Tomato Dressing
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sauce | Cilantro and Jalapeños (or without Jalapeños)
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / per
Juice
-
Juice | Create Your Own Combination
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Juice | Carrot, Oats, and Lemon Juice
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Juice | Beetroot, Oats, and Lemon Juice
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Juice | Pineapple, Carrot, and Orange Juice
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per
Shots
-
Shots | Ginger, Turmeric, and Lemon Shot
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per